Zpracování plechů

Spolehlivé a kvalitní zpracování rovných plechů

Potřebujete poradit?

Homepage

Vysekávání

Precizní zpracování plechů

Provádíme vysekávání plechů (niblování) na vysekávacím stroji CNC značky BOSCHERT. Zpracováváme plechy běžných jakostí, minimální tloušťky 0,8 mm a maximální tloušťky u AL 3 mm, u FE 2 mm a maximálního formátu 2 000 mm x 1 000 mm.

Nedochází k tepelným změnám

Během procesu vysekávání nedochází k tepelným změnám, lze jej tedy využít v oblastech, kde jsou tepelné změny nemožné.

Vysoká flexibilita vysekávání

Používáme flexibilní vysekávací stroj CNC značky BOSCHERT, který umožňuje mnohostranné tváření. Výsledkem jsou kvalitní díly bez poškrábání.

Zpracování plechů
Zpracování plechů
Homepage

Odjehlování

Spolehlivé odjehlování plechů a sjednocení povrchů

Se zvyšujícími nároky na kvalitu povrchů, otvorů i hran nabízíme našim zákazníkům opravdu precizní odjehlování plechů a plechových dílů. Dbáme na to, abychom vždy odvedli naprosto 100% práci a zajistili tak bezpečnost při další manipulaci s výrobkem.

Disponujeme kvalitním odjehlovacím strojem RWT

Odjehlování plechů a finální úpravu povrchů provádíme odjehlovacím strojem značky RWT. Tato společnost se řadí k předním evropským výrobcům odjehlovacích a brousících strojů.

Čistě opracovaný výrobek bez ostrých hran

Výsledkem naší práce je čistě opracovaný výrobek a stejnoměrné odjehlení všech hran. Dbáme na to, aby byl výsledný produkt vysoce kvalitní a bez ostrých hran.

Zpracování plechů
Zpracování plechů
Homepage

Ohraňování

Přesné CNC ohraňování a tvarování plechů

Ohraňování plechů, jinak nazývané také jako tvarování či ohýbání, provádíme na ohraňovacím lise CNC AMADA. Tento stroj umožňuje ohýbat plechové díly o maximální délce 1 250 mm. CNC stroje značky AMADA představují kvalitu, přesnost a spolehlivost.

Zpracování plechů
Povrchová úprava
Homepage

Lisování spojovacích prvků

Lisujeme šrouby, matice, sloupky a další samoúchytné prvky

K lisování spojovacích prvků používáme speciální moderní lis značky Hager o síle 5 tun. Tento stroj je vyroben za účelem lisování spojovacích prvků, díky čemuž nám umožňuje větší variabilitu výroby a lisování téměř všech typů materiálů. Můžeme tak provádět lisování samoúchytných prvků, jako jsou šrouby, matice, sloupky, čepy i dalších výrobků, včetně mnoha různých druhů materiálů.

Zpracování plechů
Zpracování plechů
Homepage

Svařování CO2

Provádíme svářečské práce v ochranné atmosféře CO2
Provádíme svářečské práce elektrickým obloukem v ochranné atmosféře CO2 a sváříme pouze výrobky u nás vyrobené. Nesvařujeme konstrukce hal a podobné typy konstrukcí. Disponujeme certifikátem CL3. Dbáme na precizní svářečskou práci a vysokou kvalitu svárů, které dosahujeme díky používaným kvalitním materiálům, nastaveným podmínkám, správnému technologickému postupu a zejména zkušeným a zručným svářečům.
Zpracování plechů
Zpracování plechů